Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 8.25 R15 143/141G

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T8.25 R15 143/141G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
8.25
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
G
EAN:
3528701882376
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  285,7 €

Цена по парче

285,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,48 €

Назад кон врвот