Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 265/70 R19.5 143/141J

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528703978770
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  473,1 €

Цена по парче

473,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот