Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 215/75 R17.5 135/133J

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528709576215
ЕУ Етикета:
D
B
67 dB

Највисока цена:  253,4 €

Цена по парче

253,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот