Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 245/60 R15 99S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A245/60 R15 99S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
S

Највисока цена:  237,2 €

Цена по парче

237,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот