Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 235/70 R15 102S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A235/70 R15 102S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174204

Највисока цена:  148,1 €

Цена по парче

148,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,33 €

Назад кон врвот