Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 235/60 R15 98S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A235/60 R15 98S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
S

Највисока цена:  229,1 €

Цена по парче

229,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот