Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 215/70 R14 96S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A215/70 R14 96S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174105

Највисока цена:  125,1 €

Цена по парче

125,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,93 €

Назад кон врвот