Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 215/65 R15 95S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A215/65 R15 95S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174273

Највисока цена:  135,8 €

Цена по парче

135,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот