Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 215/60 R15 93S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A215/60 R15 93S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701159133

Највисока цена:  167,4 €

Цена по парче

167,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,44 €

Назад кон врвот