Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 205/70 R14 93S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A205/70 R14 93S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174082

Највисока цена:  157,4 €

Цена по парче

157,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,44 €

Назад кон врвот