Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 195/60 R15 87S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A195/60 R15 87S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701133294

Највисока цена:  148,7 €

Цена по парче

148,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,42 €

Назад кон врвот