Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 37x12.50 R18 115Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 337x12.50 R18 115Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
37x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528702289297

Највисока цена:  988,9 €

Цена по парче

988,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  35,82 €

Назад кон врвот