Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 32x10.00 R15 85M

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 332x10.00 R15 85M

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
32x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528704128693

Највисока цена:  337,3 €

Цена по парче

337,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,62 €

Назад кон врвот