Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 315/75 R16 121Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3315/75 R16 121Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528704939602

Највисока цена:  450,9 €

Цена по парче

450,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  53,77 €

Назад кон врвот