Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 30x10.00 R15 81M

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 330x10.00 R15 81M

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
30x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528707370198

Највисока цена:  308,7 €

Цена по парче

308,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,75 €

Назад кон врвот