Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 255/75 R17 111/108Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3255/75 R17 111/108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111/108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528703474913

Највисока цена:  253,8 €

Цена по парче

253,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот