Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 255/65 R17 114/110Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3255/65 R17 114/110Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
114/110
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528707813084

Највисока цена:  222,6 €

Цена по парче

222,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,99 €

Назад кон врвот