Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 245/45 R18 100V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709922173
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  149 €

Цена по парче

149 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот