Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 235/45 R18 98W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528705615802
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  163,3 €

Цена по парче

163,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот