Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 225/40 R18 92V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700362251
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот