Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 215/55 R17 98V

BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705508524
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  149,50 €

Цена по парче

149,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,15 €

Назад кон врвот