Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 215/45 R17 91W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700314670
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  112,8 €

Цена по парче

112,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот