Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 215/40 R17 87V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702661598
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  118,4 €

Цена по парче

118,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот