Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 195/50 R16 88V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706735509
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  130 €

Цена по парче

130 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот