Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 185/65 R15 92T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2185/65 R15 92T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528707726445
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  76,6 €

Цена по парче

76,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот