Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 185/60 R15 84T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706386558
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  86,6 €

Цена по парче

86,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот