Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 175/60 R15 81H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2175/60 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702187630
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  99,2 €

Цена по парче

99,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот