Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 165/60 R15 77H

BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2165/60 R15 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709854993
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
68 dB

Највисока цена:  94,00 €

Цена по парче

94,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,15 €

Назад кон врвот