Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 155/65 R14 75T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701975740
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  77 €

Цена по парче

77 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот