Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 185/60 R14 82H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702416013
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот