Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 235/40 R19 96Y

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528701200699
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  192,4 €

Цена по парче

192,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,09 €

Назад кон врвот