Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 225/55 R16 95V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip225/55 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700798012
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  119,6 €

Цена по парче

119,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот