Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 225/50 R17 98W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip225/50 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704879304
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  118,50 €

Цена по парче

118,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,31 €

Назад кон врвот