Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 215/60 R17 96H

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704917587
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  110,60 €

Цена по парче

110,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,03 €

Назад кон врвот