Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/60 R16 96W

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/60 R16 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704980703
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  99,50 €

Цена по парче

99,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,03 €

Назад кон врвот