Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/50 R16 87V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706640568
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  769 €

Цена по парче

769 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот