Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/60 R15 88V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702102275
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот