Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/55 R15 85H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705736880
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  73,2 €

Цена по парче

73,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот