Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 175/65 R15 84T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528707016713
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  67,9 €

Цена по парче

67,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,03 €

Назад кон врвот