Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 205/60 R15 95H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter205/60 R15 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702580127
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  92,7 €

Цена по парче

92,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот