Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 205/50 R16 87H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter205/50 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709547161
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  118,3 €

Цена по парче

118,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот