Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 255/40 R19 100V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2255/40 R19 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707426284
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  94,25 €

Цена по парче

188,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот