Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 245/45 R18 100V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700994018
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  75,85 €

Цена по парче

151,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,68 €

Назад кон врвот