Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 235/55 R17 103V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2235/55 R17 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702496824
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  79,65 €

Цена по парче

159,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот