Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 235/50 R18 101V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2235/50 R18 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707911452
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  81,8 €

Цена по парче

163,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот