Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 225/55 R16 95H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2225/55 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706636417
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  56,7 €

Цена по парче

113,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот