Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 225/45 R17 94H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2225/45 R17 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704690213
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  60,9 €

Цена по парче

121,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот