Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/55 R18 99V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702520321
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  78,2 €

Цена по парче

156,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот