Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/45 R17 91H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703524076
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  61,8 €

Цена по парче

123,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот