Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 205/70 R16 97H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2205/70 R16 97H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706602474
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот